Recent Posts

ŽÍT NAPLNO!Lidé mají různé způsoby, jak žít na plno.

Jedni jsou přesvědčeni o tom, že musí maximum svého času věnovat svým koníčkům. Adrenalin - to je jejich!
Jiní pracují do rozedrání těl, aby si pak za vydělané peníze mohli koupit nějaký hmotný statek, nějaký dovolenkový prožitek.
Někteří  na plno ani nežijí a jenom tápu a přemýšlí, jak toho dosáhnout. Nebo v mnoha případech ani nechtějí, protože by to znamenalo změnu, které se příliš bojí.
Každý má zkrátka svůj recept. Ale stejně jako i recept na bábovku má standardní základ a pak si k němu každý přidává nějaké zlepšováky, tak samo je to i s "klohněním života na plno".

Užívat si život neznamená neustále cestovat, kupovat si nové oblečení nebo poznávat nové lidi. Žít znamená být. Tady a teď. Právě teď jsem si uvědomila to, že dýchám. Mám radost z toho, že míchám vařechou a za chvíli si dám do pusu lžičku rýže. Ten člověk se na mě usmál - páni, jak mě to dobilo, a nic mě to nestálo! Sprcha bude hotovým pohlazením pro mé tělo, kterému za dnešek patří zásluhy, že mě bezpečně proneslo dalším dnem. Dokud se nedokážeme opravdově radovat s těchto běžných, chvil, nikdy nezvládneme žít naplno.

Budeme neustále měnit práci, cestovat z jednoho kouta světa na druhý a čekat až se v té tmě rozžehne nějaké světýlko, které nás povede.